czwartek, 22 listopada 2007

...gdzieś w świecie ...

Juz zrobione, zapakowane, wysłane... do czyich zapukają drzwi ??

14 komentarzy:

  1. Agnieszko, cudne są te Twoje maleństwa, i jakie piękne zdjęcia im robisz!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Aj... jestem przeokropnie ciekawa co tam w środku schowałaś... uwielbiam patrzeć na Twoje pakuneczki... przyprawiają mnie o dreszcze :D.

    Piękne paczuszki :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Agnieszko... kurcze- to wszystkie to scrapuszka? Bo ja najpierw myślałam, że tylko jedno (to stojące) ale teraz to już zgłupiałam :p

    OdpowiedzUsuń
  4. Ale cudeńka! I jakie piękne zdjęcia... o rany... Agnieszko... (chyba mnie zatkało) :D
    Uściski ciepluchne!

    OdpowiedzUsuń
  5. wszystkie 3 to scrapuszka przewiązane dratwą z małym liścikiem :) zdjęcie celowo kamufluje szczegóły ;d

    OdpowiedzUsuń
  6. Jedno zapukało do moich!
    Dziękuję serdecznie, jest przesłodkie.

    OdpowiedzUsuń
  7. mnaimi :) pięknisie :) slicznosci :) i ta fotka .... :)

    OdpowiedzUsuń
  8. scrapuszka sa sliczne, a tak zapakowane to juz zupełny odlot, swietna ta dratwa i lisciki sa cudowne.
    mnie by taki sam liscik wystarczył:)

    pozdrawiam serdecznie i ciepło

    OdpowiedzUsuń
  9. A to po prawej zapukało do moich drzwi!!!!!! :) Agnieszko, dziękuję! Zawsze marzyłam o tym ( a niech sobie brzmi patetycznie), żeby mieć coś scrapkowego wykonanego Twoimi łapkami :) Misterne cudeńko!!!

    OdpowiedzUsuń
  10. :* k_maja wiesz,że Cię lubię :* jakoś tak zrobiło mi się ciepło na serduchu ...dziękuję :*

    OdpowiedzUsuń
  11. tak na nie patrzę, podziwiam i obmacuję starannie... I myślę sobie o nim "scrapuszko-cacuszko"...

    Agnieszko - znów buziol do Ciebie leci :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Agnieszka no po prostu nie wiem, co napisać? Hmmm jutro wpadnę może coś uda mi się napisać? Dziś oniemiałam z zachwytu!

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo :*